חברת "לב אביר הנדסת חשמל" הינה חברה ותיקה ומנוסה בתחום ביצוע פרויקטים בתחומי החשמל, התקשורת והבקרה. אנו בחברת "לב אביר" שמים דגש רב על ביצוע עבודות החשמל על פי עקרונות החשובים לנו ביותר ובראשם מתן שרות ואיכות ללקוח לא תחרות. לחברתנו ניסיון רב שנים בביצוע עבודת חשמל ותקשורת בבנייני משרדים, תעשיה, בתי מלון, בתי קולנוע, בתי חולים, רשתות שיווק,מרכזי ספורט ומבנים ציבוריים רבים. הצוות שלנו בתחום עבודות החשמל מונה כ-40 אנשי מקצוע מהטובים בתחומם. הייחודיות של צוותי העבודה שלנו הוא השילוב האידיאלי של צוות ביצועי, וצוות טכני והנדסי. שילוב זה יוצר תהליך עבודה אפקטיבי אשר מבטיח מחויבות,מהימנות ומצוינות בכל שלב ושלב בפרויקט וזאת על מנת להבטיח ללקוח את השירות הטוב והאיכותי ביותר,מיומנות גבוהה ועמידה בלוח הזמנים הרצוי. אנו בחברת לב אביר מבטיחים לפעול במוסריות ואמינות לאורך כל הפרויקט כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

הידע הרב שחברתנו צברה בעבודות חשמל ובקרה תרם להתפתחותנו בתחומים נוספים כגון:
  • ביצוע והתקנה של מערכות גילוי אש ועשן לפי תקן ישראלי 1220.
  • ביצוע והתקנה של מערכות כריזת חרום לפי תקן ישראלי 160 (משטרת ישראל ) וכריזת חרום משולבת 1220.
  • ביצוע מערכות תקשורת (מנ"מ) הכוללים מערכות טלוויזיה במעגל סגור ((cctv, מערכות אזעקה ואבטחה, מערכות בקרת כניסה ,מערכות קריאת אחות לבתי חולים, בקרת מבנים ,בקרת תהליכי יצור ומערכות HMI ומערכות "בית חכם".

תעודות והסמכותמפעל לייצור לוחות חשמל

לחברתנו מפעל לייצור לוחות חשמל מודרני ומשוכלל אשר בו מייצרים את לוחות החשמל על פי התקן הישראלי לייצור לוחות חשמל ת.י 61439-2 וכן על פי תקן האיכות הבין לאומי ISO-9002 .במפעל הלוחות קיימת מחלקת תכנון ושרטוט אשר אחראית על תכנון לוחות החשמל על פי דרישת הלקוח וכן על פי הדרישות והתקנים של יועצי החשמל המובילים בתחומם בארץ, וזאת על מנת לספק ללקוח לוח חשמל אשר מיוצר בתנאים הטובים והאיכותיים וברמה הגבוהה ביותר.

מובילים בשירות ותמיכה

כחברה ותיקה ומובילה בישראל המתמחה בביצוע עבודות חשמל אנחנו מבטיחים לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו בכל פרויקט מחדש. שירות ותמיכה הינם מאפיינים מרכזיים של חברתנו ולא בכדי הם לב הליבה שלנו. בכל פעם שאנחנו מספקים שירות איכותי, מהיר ויעיל אנחנו נותנים ללקוחותינו את התמורה המתבקשת וזהו המפתח העיקרי להצלחתנו כחברה! השירות שלנו זמין כל יום בכל שעה וכולל מערך מקצועי הנותן מענה של שירות ותמיכה בכל עת. שיטת העבודה שלנו מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש, כי אנו מאמינים כשיש מחויבות ואכפתיות ההצלחה הינה ודאית עבורנו ועבור הלקוח.

פיקוח ובקרה

אנו מאמינים שלכל פרויקט נדרשת עבודה יסודית,מעמיקה ותשומת לב להיבט הייחודי שלו אשר מקבל את ההתייחסות הרלוונטית והמקצועית ביותר עבורו. אחד הערכים חשובים עבורנו הינו תיאום ציפיות עם הלקוח תוך כדי הקשבה ובנוסף ייעוץ וליווי לאורך הפרויקט. אנו מאמינים בפיקוח ובקרה מלאה תחת שקיפות אחידה עם הלקוח לביצוע כל העבודות ברמה הגבוהה ביותר ובכך לספק את המוצר המוגמר הטוב ביותר, בדיוק לפי דרישות הלקוח.

מבין לקוחותינו


levabirpartner011
levabirpartner010
levabirpartner09
levabirpartner08
levabirpartner06
levabirpartner07
levabirpartner05
levabirpartner04
levabirpartner03
levabirpartner01
levabirpartner02
levabirpartner012

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי